Майборода Сергій Миколайович

Майборода Сергій Миколайович
Дата та місце народження: 8 березня 1988 р., м. Ладижин, Вінницька область
Дата та місце смерті: 11 серпня 2014 (26 років) с. Степанівка, Донецька область
Місце поховання: м. Ладижин, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув в ніч 11 серпня 2014 р. під час обстрілу позицій військових біля села Степанівка (Шахтарський район) на Донеччині. О четвертій ранку його тіло знайшли побратими. Сергія і ще одного військового накрила бетонна плита, зруйнована під час артилерійського обстрілу. Разом з Сергієм загинули солдат В. Пашковський, солдат Д. Кіріллов, солдат І. Олійник та солдат Р. Веремійчук.

Народився 1988 року в місті Ладижин (Вінницька область). Закінчив 2005-го Ладижинську ЗОШ № 2. Самостійно опановував програмування, вчився лагодити комп'ютерну техніку. У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій здобув кваліфікацію менеджера за спеціальністю «організація виробництва». Мав бажання служити у «гарячих точках» в Африці. Служив у Новограді-Волинському в пожежній частині. Від 2010 року проходив службу за контрактом; солдат, стрілець-помічник гранатометника, 30-та окрема механізована бригада. Одружився; виховували дітей.

З початком війни міг залишитись на місці дислокації підрозділу, та відмовився.

Загинув о 14:00 під час обстрілу з БМ-21 «Град» і танків КП бригади в районі села Степанівка (Шахтарський район). О четвертій ранку його тіло знайшли побратими. Сергія і ще одного військового накрила бетонна плита, зруйнована під час артилерійського обстрілу. Тоді ж полягли Даніл Кіріллов, Іван Олійник та Вадим Пашковський, зник безвісти Роман Веремійчук.

Без Сергія лишились батьки, дружина, син 2010 р.н та донька 2013 р.н.

Похований у Ладижині 15 серпня 2014 року з військовими почестями; в місті оголошено дні жалоби 15 і 16 серпня.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 30.