Майборода Денис Анатолійович «Красавчик»

Майборода Денис Анатолійович
Дата та місце народження: 15 лютого 1980 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 30 квітня 2017 (37 років) с. Катеринівка, Луганська область
Звання: Сержант
Посада: Старший розвідник
Обставини смерті: Загинув 30 квітня 2017 р. під час виконання бойового завдання неподалік с. Катеринівка (Попаснянський район) Луганської області.

Народився 1980 року у місті Кривий Ріг. З 1986 по 1997 рік навчався в середній школі № 112 у Покровському районі м. Кривий Ріг. З дитинства мріяв бути військовим. У шкільні роки брав участь в олімпіадах, мав нагороди, грамоти, грав у футбол, займався кікбоксингом у бійцівському клубі «Барс», м. Кривий Ріг. Вступив до Криворізького педагогічного інституту на кафедру «фізмату» (фізика та інформатика), але вирішив пройти строкову службу, — сам прийшов до військкомату. Служив у місті Кременчук в 23-му окремому аеромобільному прикордонному загоні спеціального призначення.

По завершенні строкової служби у 1999 році повернувся додому та почав працювати в охороні на залізорудній шахті «Родіна» ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат». Намагався вступити до Хмельницької академії ДПСУ, або Військової академії (м. Одеса), але не склалося — через фінансове питання. Повернувся на шахту, працював гірником очисного забою. У 2009 році склав вступні іспити до Криворізького технічного університету, отримав диплом інженера-бакалавра, у 2010 році продовжив навчання та здобув диплом спеціаліста Криворізького національного університету, до складу якого на той час увійшов технічний університет. Їздив до Києва, де працював у Метробуді.

Під час російської збройної агресії проти України 4 квітня 2014 року добровольцем пішов до військкомату, виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, згодом підписав контракт.

Сержант, старший розвідник — командир 2-го відділення глибинної розвідки 1-го взводу роти глибинної розвідки 131-го окремого розвідувального батальйону, в/ч А1445, с. Гущинці, Вінницька область.

Загинув 30 квітня 2017 року під час виконання бойового завдання неподалік села Катеринівка Попаснянського району, — дістав смертельні поранення внаслідок мінометного обстрілу з боку окупованого селища Молодіжне, ще двоє бійців зазнали поранень.

Похований 3 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Кривого Рогу.

Залишилися батьки Ніна Іванівна і Анатолій Володимирович, брат Юрій та 11-річний син Дмитро.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 6, місце 28.