Магас Роман Володимирович

Магас Роман Володимирович
Дата та місце народження: 17 травня 1991 р., с. Баня Лисовицька, Львівська область
Дата та місце смерті: 10 жовтня 2018 (27 років) с. Гранітне, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 10 жовтня 2018 р., підірвавшись на вибуховому пристрої поблизу с. Гранітне на Приморському напрямку. Разом з ним підірвався солдат Сергій Дронов, який помер від ран під час евакуації до лікарні.

Народився 1991 року у селі Баня Лисовицька (Стрийський район, Львівська область). У віці 6 років втратив маму. Закінчив Стрийське ПТУ № 34 — за фахом техніка-будівельника.

У серпні 2014 року добровольцем прийшов до військкомату та підписав контракт на військову службу — у Повітряних силах, солдат, номер обслуги зенітного артилерійського відділення взводу охорони 223-го зенітно-ракетного полку. Неодноразово відряджався до інших з'єднань в зону боїв, в липні 2018-го поїхав у четверте відрядження — до 128-ї бригади, на посаду гранатометника.

10 жовтня 2018 року загинув вранці під час виконання бойового завдання поблизу села Гранітне (Волноваський район) внаслідок підриву на мінно-вибуховому пристрої. Тоді ж підірвався солдат Сергій Дронов, який помер від ран під час евакуації до лікарні.

12 жовтня 2018 року з Романом попрощалися у Львові. 13 жовтня 2018-го похований в селі Баня Лисовицька під звуки духового оркестру, залпи автоматів, у супроводі Державного Гімну України.

Без Романа лишились батько, сестра, дружина та дитина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 32.