Лисиця Іван Петрович

Лисиця Іван Петрович
Дата та місце народження: 3 квітня 1996 р., с. Карпівка, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 6 квітня 2019 (23 роки) м. Золоте, Луганська область
Місце поховання: с. Широка Дача, Широківський район, Дніпропетровська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув за півгодини до опівночі 6 квітня 2019 р. від кульового поранення під час вогневого протистояння на позиції ЗСУ біля хутора Вільний в околицях м. Золоте на Луганщині. Разом з ним у цьому бою загинув також солдат Д. Стрекнєв.

Народився 1996 року в селі Карпівка (Широківський район, Дніпропетровська область), закінчив 11 класів Карпівської школи, потім продовжив навчання в Ерастівському ліцеї імені Е. К. Бродського — за фахом агроном-технік. Мешкав у селі Вишневе. Диплом за спеціальністю не встиг отримати, бо в грудні 2015 року вирішив піти на військову службу за контрактом; тричі підписував контракт із ЗСУ. Солдат, номер обслуги кулеметного розрахунку 54-ї бригади. За час проходження служби він зазнав два поранення.

6 квітня 2019-го загинув у бою близько опівночі від кульового поранення поблизу хутора Вільний (входить до складу міста Золоте, Попаснянський район). З 23:30 до опівночі терористи вели обстріл з мінометів калібром 82 мм, АГС та ВКК. Вогнем у відповідь українські сили примусили ворога припинити обстріл. У цьому ж бою також загинув солдат Дмитро Стрекнєв.

9 квітня 2019 року похований в селі Широка Дача (Широківський район).

Без Івана лишились мама, двоє братів і сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 5, місце 7.