Лисоконь Олександр Юрійович

Лисоконь Олександр Юрійович
Дата та місце народження: 10 вересня 1975 р., с. Великий Дальник, Біляївський район, Одеська область
Дата та місце смерті: 20 вересня 2014 (39 років) с. Дмитрівка, Нікопольський район, Дніпропетровска область, Нікопольський район
Місце поховання: м. Одеса
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Близько 2.00 20 вересня 2014 р. на трасі Дніпропетровськ - Нікополь водій автобусу, в якому їхали із зони проведення антитерористичної операції 34 бійці БПСМОП Шторм, заснувши за кермом, втратив керування, внаслідок чого автобус з'їхав в кювет і перекинувся. Більшість пасажирів дістали травм, двоє з них, лейтенант міліції Романюк і старший сержант міліції Лисоконь загинули.

[ред. | ред. код]

Закінчив одеську вечірню ЗОШ № 25. У 1993—1995 роках — у лавах ЗСУ. З 5 серпня 2014-го — міліціонер, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Шторм».

Близько 2-ї години ночі 20 вересня 2014-го на трасі Дніпропетровськ — Нікополь водій автобуса, в якому їхали із зони проведення бойових дій 34 бійці БПСМОП «Шторм», заснув за кермом та втратив керування. Автобус з'їхав у кювет і перекинувся, більшість пасажирів дістала травм, двоє — лейтенант міліції Олександр Романюк і старший сержант міліції Олександр Лисоконь — загинули.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 24.