Луговий Михайло Володимирович «Дід, Борода»

Луговий Михайло Володимирович
Дата та місце народження: 27 червня 1964 р., м. Харків, Харківська область
Дата та місце смерті: 17 жовтня 2017 (53 роки) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: м. Харків, Харківська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 17 жовтня 2017 р. о 13:15 в ході вогневого протистояння, в результаті обстрілу укріплень сил АТО зі стрілецької зброї в районі м. Мар'їнка.

Народився 1964 року а місті Харків, де закінчив 8 класів школи № 88, вступив до ПТУ № 9, отримав спеціальність «слюсар літальних апаратів 4-го розряду». Працював водієм; захоплювався риболовлею й полюванням.

Після окупації Криму та початку бойових дій пішов у військкомат, неодноразово намагався потрапити в зону боїв добровольцем, однак у військкоматі відмовляли.

У серпні 2016 року підписав контракт — до закінчення особливого періоду. Сержант, командир відділення кулеметного взводу 2-го механізованого батальйону 92-ї бригади. Проходив службу у взводі матеріального забезпечення 1-го мехбату — на посаді начальника лазні. Вереснем 2017-го переведений до 2-го батальйону — кулеметником (ДШК), з огляду на бажання потрапити на передову. Своїм прикладом привів до 92-ї бригади зятя і племінника.

Загинув 17 жовтня 2017 року в пообідню пору у часі вогневого протистояння внаслідок обстрілу укріплень українських сил в районі міста Мар'їнка — у тому бою окупанти відкрили вогонь з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї, вояки ЗСУ відповідали вогнем з автоматів і кулеметів.

Похований 19 жовтня 2017 року у Харкові.

Без Михайла лишилася дружина, донька та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 7, місце 10.