Лошкарьов Денис Олександрович «Мол»

Лошкарьов Денис Олександрович
Дата та місце народження: 9 березня 1979 р., м. Херсон
Дата та місце смерті: 15 грудня 2018 (39 років) с. Гнутове, Донецька область
Місце поховання: м. Херсон
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 15 грудня 2018 р. на позиції ЗСУ в районі селища Гнутове на Приазовському напрямку від смертельного кульового поранення, завданого ворожим снайпером.

Народився 1979 року в місті Херсон. За фахом юрист (спеціалізація — цивільне процесуальне та господарське право), директор ТОВ «Юридичне агентство „Дерн, Лошкарьов та партнери“». Захоплювався спортом та мисливством; займався громадською та політичною діяльністю, на виборах у 2012 році був членом ОВК від БЮТ. Голова апеляційного комітету Херсонської обласної федерації футболу; голова ГО «Українська військова організація Херсонщини».

Брав активну участь в подіях Революції Гідності, зокрема 14 лютого 2014 року у Маріїнському парку перед ВР. Лідер Херсонської Самооборони, учасник захисту Херсонської ОДА в березні 2014-го.

Записався добровольцем у загін самооборони при Херсонському військоматі. Після отримання повістки 3 лютого 2015 року, підписав контракт з НГУ до закінчення особливого періоду; молодший лейтенант, командир взводу снайперів (станом на березень 2017-го — командир 3-го відділення снайперського взводу СпП) батальйону «Донбас» 15-го окремого полку НГУ. Пройшов бої за Широкине; із групою снайперів-розвідників виконував завдання у складі ССО з розвідки та контрснайперської боротьби по всій лінії фронту.

15 грудня 2018 року загинув від кулі снайпера поблизу села Гнутове на Маріупольському напрямі.

19 грудня 2018-го похований у Херсоні, на кладовищі Геологів, Меморіал пам'яті загиблих бійців АТО.

Без Дениса лишились дружина та троє дітей — два сини і донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 1, місце 13.