Ломей Дмитро Вікторович «Лом»

Ломей Дмитро Вікторович
Дата та місце народження: 2 лютого 1982 р., с. Цуцилів, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 22 лютого 2015 (33 роки) с. Піски, Донецька область
Обставини смерті: Загинув вранці 22 лютого 2015 р. у селищі Піски (Ясинуватський район) від прямого попадання танкового снаряда у приміщення, де перебували бійці. Разом з Дмитром загинув Дмитро Колєсніков.

[ред. | ред. код]

Закінчив Тлумацьку школу-інтернат, їздив на заробітки. З родиною знімали житло в Цуцилові. В 2014 році, пфісля побиття студентів, приїхав до Києва, брав активну участь у подіях Революції Гідності. Від серпня 2014-го — боєць 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», до якого пішов впотай від родини. Дружина вважала, що Дмитро поїхав на заробітки — адже сім'я жила не багато. Аж поки якось, розмовляючи з чоловіком по телефону, не почула вибухи.

Загинув у ніч 3 22 на 23 лютого 2015 року поблизу селища Піски під час артилерійського обстрілу з боку російських терористів, від влучення снаряду завалилась стіна, загинуло двоє бійців — Дмитро Ломей та Дмитро Колєсніков, ще 5 зазнали поранень. Дмитра спершу контузило, за другим вибухом винесло разом зі стіною та прикидало уламками.

Похований в с. Чукалівка Тисменицького району.

Залишилася дружина Надія та двоє синів, Святослав 2010 і Артур 2012 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 35.