Логвиненко Василь Васильович «Бабай»

Логвиненко Василь Васильович
Дата та місце народження: 16 листопада 1978 р., с. Криничувате, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (35 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на перехресті доріг з с. Побєда до с. Новокатеринівка поруч зі ставком. Загинув разом з значною частиною бійців 93-ї механізованої бригади, які доки що не опізнані (не ідентифіковані). Був ексгумований пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 11-го вересня 2014 р. Впізнаний за експертизою ДНК.

Сирота. Працював на Нікопольському заводі технологічного оснащення. Мобілізований навесні 2014 року. Вважав за честь воювати за свою країну. Солдат, кулеметник, 93-тя окрема механізована бригада, псевдо «Бабай».

У липні побував удома в короткотерміновій відпустці, розписався з громадянською дружиною, із якою проживали вже 12 років, дітей завести не вдавалося. Увечері 28 серпня дружині вдалося додзвонитися до Василя та повідомити про свою вагітність.

Загинув під Іловайськом під час прориву з оточення «зеленим коридором» на перехресті доріг з села Побєда до Новокатеринівки поруч зі ставком від вибуху міни. Загинув разом зі значною частиною бійців 93-ї механізованої бригади, які станом на грудень 2016 року не ідентифіковані.

Ексгумований пошуковцями Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») 11 вересня 2014 року. Впізнаний за експертизою ДНК.

Залишилася вагітна дружина Марина, вже після смерті Василя народилися двоє дітей — Мирослав та Соломія.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 33.