Лобов Дмитро Олексійович

Лобов Дмитро Олексійович
Дата та місце народження: 16 лютого 1992 р., с. Охрімівка, Запорізька область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (22 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Шелюги, Якимівський район, Запорізька область
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі на півночі с. Новокатеринівка (з боку х. Горбатенко) у БМП-2, яке виходило спільно з танками та бойовими машинами 17-ї окремої танкової бригади. 10-го вересня 2014 р. рештки були виявлені пошуковою групою Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) й привезені у Запоріжжя. Упізнаний за тестами ДНК.

1999 року родина Лобових переїхала до села Шелюги. Мама Людмила Юріївна — фельдшер Шелюгівської амбулаторії — виховала Дмитра та трьох сестер — Анастасію, Марію і Тетяну. 2009 року закінчив Шелюгівську ЗОШ. Пройшов строкову службу протягом 2010—2011 років у Київському окремому полку Президента України, стрілець та радіотелеграфіст. Після служби повернувся додому, допомагав у вихованні сестер, працював охоронцем на підприємстві «Агроеталон».

У квітні 2014 року мобілізований, старший кулеметник, 93-тя окрема механізована бригада.

Загинув під Іловайськом під час прориву з оточення «зеленим коридором» на півночі села Новокатеринівка — з боку хутора Горбатенко — у БМП-2, яке виходило спільно з танками та бойовими машинами 17-ї окремої танкової бригади.

10 вересня 2014-го рештки Дмитра були виявлені пошуковою групою Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») й привезені у Запоріжжя.

Упізнаний за тестами ДНК. Похований у селі Шелюги, Якимівський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 32.