Лісовський Микола Володимирович

Лісовський Микола Володимирович
Дата та місце народження: 19 грудня 1976 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область
Дата та місце смерті: 13 серпня 2014 (37 років) с. Степанівка, Донецька область
Посада: Начальник служби РХБЗ
Обставини смерті: Загинув 13 серпня 2014 р. під час наступу частин супротивника здовж російсько-українського кордону та артилерійського обстрілу, що супроводжував його. Разом з Миколою загинули майор С. Гордієнко, капітан О. Обухівський, старший сержант О. Гордійчук, солдат Я. Даманський та ще один військовослужбовець, особу якого доки що остаточно не встановлена. Тіло М. Лісовського знайдено на полі поміж селами Маринівка та Степанівка Місією Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 3-го вересня 2014 р.

Народився 1976 року в місті Новоград-Волинський (Житомирська область). Закінчив новоград-волинську школу № 4. Вирішив стати військовим; батьки були проти — бачили його стоматологом, але Микола відстояв власний вибір. На військовій службі з 1994-го, закінчив Харківський військовий університет 1998 року.

Командир взводу РХБ розвідки танкового полку, командир роти РХБ захисту, начальник штабу — перший заступник командира окремого батальйону РХБ захисту. З 2009 року — начальник служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту, 30-та окрема механізована бригада.

13 серпня 2014 року загинув у бою з терористами в селі Степанівка Донецької області — був поранений в обидві ноги. Тоді ж полягли майор Сергій Гордієнко, капітан Олег Обухівський, сержант Олександр Гордійчук, солдат Ян Даманський та ще один військовослужбовець, особа якого остаточно не встановлена. Станом на 22 серпня 2014 року майор Лісовський числився у всеукраїнському списку безвісти зниклих та полонених вояків.

Вдома залишилися дружина та двоє дітей.

7 вересня 2014-го похований в секторі для почесних поховань «Алея слави» міського кладовища Новограда-Волинського з військовими почестями.

Мати — Лісовська Лідія Аркадіївна. Батько Лісовський Володимир. Жінка Лісовська (Данюк) Лариса Анатоліївна. Діти — Лісовська Анна Миколаївна та Лісовський Іван Миколайович.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 36.