Лісовол Дмитро Олександрович «Гром»

Лісовол Дмитро Олександрович
Дата та місце народження: 24 жовтня 1987 р., смт Рокитне, Київська область
Дата та місце смерті: 15 липня 2019 (31 рік) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: смт Рокитне, Київська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 15 липня 2019 р. внаслідок обстрілу поблизу м. Авдіївка, — під час бою дістав поранення розривною кулею, 5 годин боровся за життя.

Народився 1987 року в селі Шарки (Рокитнянський район, Київська область). Закінчив професійно-технічне училище — за фахом «столяр будівельний, тесляр верстатних деревообробних верстатів». Після проходження строкової служби і демобілізації працював охоронцем, вантажником та слюсарем — у ТОВ «Агросоюз РП» й ПП «ТіСО Сервіс», по тому — на різних будівництвах.

15 березня 2017 року підписав контракт на 3 роки, пройшов підготовку в 169-му НЦ «Десна»; старший солдат, кулеметник — командир протитанкового відділення, протитанковий взвод механізованого батальйону, 92-га бригада. Від 15 червня 2017-го виконував бойові завдання поблизу Мар'їнки. Пройшов 3 три ротації в зоні боїв.

15 липня 2019 року загинув під час обстрілу терористами з боку окупованого Спартака з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї біля Авдіївки у пообідню пору — в ході бою зазнав поранення розривною кулею, втратив багато крові; помер в реанімації.

Вночі 18 липня 2019-го рокитнянці стрічали тіло Дмитра з лампадами та прапорами із усіма належними почестями та стоячи на колінах. Похований того ж дня на центральному кладовищі смт Рокитне з військовими почестями.

Був розлучений, без Дмитра лишилися батьки, дві сестри, син 2011 р.н. і донька 2014 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 3.