Лісіцин Василь Анатолійович «Снайпер»

Лісіцин Василь Анатолійович
Дата та місце народження: 1 січня 1991 р., с. Скалівські Хутори, Новоархангельський район, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 17 грудня 2019 (28 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: м. Кропивницький
Посада: Водій-електрик
Обставини смерті: Загинув увечері 17 грудня 2019 року від кульового поранення в голову, завданого ворожим снайпером на позиції ЗСУ поблизу м. Мар'їнка на Донеччині. Василь був відряджений до 28 ОМБр в зону ООС на посаду механіка-водія механізованого відділення.

Народився 1991 року у селі Скалівські Хутори (Новоархангельський район, Кіровоградська область); виріс у прийомній родині.

24 квітня 2018-го призваний на військову службу, згодом підписав контракт. Старший солдат, водій-електрик, батарея безпілотних авіаційних комплексів дивізіону артилерійської розвідки 40-ї бригади. Відряджений до 28-ї бригади в зону боїв — на посаду механіка-водія механізованого відділення.

17 грудня 2019 року загинув в передвечірню пору поблизу міста Мар'їнка — від поранення у голову кулею снайпера. Того дня терористи здійснювали снайперський обстріл з напрямку Трудівських окупованого Донецька. Снайпер-терорист стріляв, прикриваючись маленькою дівчинкою, що гралася близько від його позиції — ворог знав, що українські військові не стрілятимуть туди, де може постраждати дитина.

20 грудня 2019-го похований на Алеї Почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища; в Кропивницькому оголосили День жалоби..

Без Василя лишилася прийомна мама.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 5, місце 18.