Ляпін Юрій Олегович

Ляпін Юрій Олегович
Дата та місце народження: 17 травня 1995 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 19 липня 2014 (19 років) м. Лисичанськ, Луганська область
Місце поховання: с. Козинці, Бородянський район, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 19 липня 2014 р. у бою під Лисичанськом у Луганській області. Разом з Юрієм загинули капітан М. Савченко, сержант А. Пушанко, солдат О. Клим та старший солдат М. Бурлак.

[ред. | ред. код]

Народився в Капустинцях (за іншими даними — у Києві) Навчався в селі Капустинці Яготинського району Київської області. 2010 році закінчив 9 класів капустинецької ЗОШ, 2013-го — Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту.

З 2013 року проходив військову службу за контрактом — у 95-ій окремій аеромобільній бригаді. З квітня 2014 року перебував в зоні боїв; навідник гармати, 95-та окрема аеромобільна бригада.

У складі штурмової групи зі знищення бойовиків 19 липня 2014-го загинув у бою під Лисичанськом — біля його позиції розірвалася граната. Його кинувся рятувати житомирянин Артур Пушанко — по обох поцілив снайпер. Тоді ж загинули капітан Савченко Максим Сергійович, сержант Пушанко Артур Олександрович, старший солдат Бурлак Микола Михайлович та солдат Клим Олег Іванович.

Удома лишилися мати Ольга Анатоліївна, батько Олег Петрович, старші брати Олег та Євген.

Похований в селі Козинці, Бородянський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 37.