Лаврись Василь Михайлович «Комар»

Лаврись Василь Михайлович
Дата та місце народження: 3 червня 1988 р., м. Стрий, Львівська область
Дата та місце смерті: 24 червня 2017 (29 років) с. Сокільники, Луганська область
Місце поховання: м. Стрий, Львівська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 24 червня 2017 р. від мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання в районі с. Сокільники, Новоайдарський район, Луганська область, підірвавшись на міні. Разом з Василем загинув сержант О. Іщук.

Народився 3 червня 1988 року у місті Стрий на Львівщині. З 1994 по 2003 рік навчався у Стрийській загальноосвітній школі № 10. 2007 року закінчив Стрийський аграрний коледж Львівського державного аграрного університету за спеціальністю «Електрифікація і автоматизація сільського господарства», здобув кваліфікацію техніка-електрика.

2007 року підписав перший контракт на три роки військової служби. Після закінчення контракту працював у різних сферах: охорона, торгівля, виробництво вікон. Полюбляв риболовлю, грав у футбол та настільний теніс.

Під час російської збройної агресії проти України влітку 2014 року був призваний за частковою мобілізацією. Виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, брав участь в обороні Донецького та Луганського аеропортів, воював у районі Лутугиного та Дебальцевого, де прикривав вихід українських військ.

2016 року підписав контракт на військову службу. У 2017 році виконував завдання в районі «Бахмутської траси».

Сержант, командир відділення 8-го окремого полку спеціального призначення, в/ч А0553, м. Хмельницький.

Загинув вночі 24 червня 2017 року від мінно-вибухової травми внаслідок підриву на міні під час виконання бойового завдання поблизу окупованого села Сокільники Новоайдарського району Луганської області. Разом із Василем загинув сержант Олексій Іщук.

25 червня з Василем попрощались у Львові. Похований 26 червня на Стрийському міському кладовищі.

Залишились мати Любов Степанівна, дружина, сестри та племінники.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 10, місце 28.