Лагунов Дмитро Анатолійович «Кащей»

Лагунов Дмитро Анатолійович
Дата та місце народження: 6 березня 1976 р., м. Львів
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (38 років) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: м. Львів
Посада: Водій
Обставини смерті: 9 лютого 2015 р. бригада медиків медичної роти ПКТрУ НГУ виїхала з міста Артемівськ (Донецька область) в сторону Дебальцеве назустріч медичному екіпажу ЗСУ (солдат Анатолій Суліма, солдат Михайло Балюк, солдат резерву Сергій Кацабін та поранений молодший сержант Олександр Кравченко), з яким зник зв'язок. Біля с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область джип підірвався на фугасі. Разом з Дмитром загинули капітан Тарас Кончевич, солдат резерву Василь Задорожний та солдат резерву Максим Овчарук.

Резервіст, водій, 1-ша окрема медична рота імені Пирогова, псевдо «Кащей».

9 лютого 2015-го машина «швидкої допомоги» їхала назустріч медичному екіпажу, з яким зник зв'язок. Задорожний і Лагунов рухалися в медичному автомобілі, Кончевич — у медичному БТРі. Під час евакуації поранених з позиції «Хрест» (Дебальцеве) до Бахмута (на той час Артемівськ), потрапила у засідку та підірвалася на фугасі поблизу села Логвинове, після чого була розстріляна прямим наведенням. Сергій Кацабін загинув разом з екіпажем санітарної машини Анатолієм Сулімою та Михайлом Балюком й пораненим молодшим сержантом Олександром Кравченком. Тоді ж загинули Василь Задорожний, Тарас Кончевич, Максим Овчарук.

Тіла загиблих кілька разів намагались вивезти з-під обстрілу. Лише 21 лютого вдалось домовитися з терористами про обмін.

Без Дмитра лишились мама, дружина, двоє синів — 2002 й 2014 р.н.

Похований у Львові 25 лютого 2015-го, Личаківське кладовище, поле почесних поховань № 76.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 10, місце 10.