Лаговський Віктор Анатолійович

Лаговський Віктор Анатолійович
Дата та місце народження: 30 липня 1964 р., м. Житомир
Місце поховання: м. Житомир
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Зник безвісти 13 лютого 2015 р. попавши під обстріл під час виконання бойового завдання по вивозу поранених з РОП Мойша (м. Дебальцеве). Упізнаний за експертизою ДНК у квітні 2015 р. Разом з Віктором загинули молодший сержант міліції Д. Стрілець, молодший сержант міліції С. Карпо, молодший сержант міліції В. Домченко (БПСМОП Львів), молодший сержант міліції І. Лехмінко (БПСМОП Львів), солдат С. Іволга (17 ОТБр), старший лейтенант Д. Каморніков (17 ОТБр) та старший солдат О. Павлюк (17 ОТБр). Сержант Р. Голік (40 ОМпБ) вважається зниклим безвісти.

Закінчив морехідне училище, ходив у плавання.

У часі війни доброволець, попри вік та кілька відмов, незважаючи на стан здоров'я. Молодший сержант міліції, боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Артемівськ» — не сказавши родині жодного слова.

Загинув 13 лютого 2015-го у бою за Дебальцеве: підрозділ потрапив у засідку під час проведення розвідки при виконанні завдання по вивозу поранених 40–ї бригади з села Октябрське. Зазнав смертельного поранення в голову, тоді ж загинули Сергій Карпо та Дмитро Стрєлець. Тіло на БТР-і було вивезено з місця бою, разом з іншими полеглими перевозилося до Артемівська. По дорозі у БТР влучила міна.

Перебував у списку зниклих. Ідентифікований за експертизою ДНК у квітні 2015-го.

Похований 30 квітня 2015-го у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі.

Без Віктора лишилися мама Розалія Віцентіївна, дружина Ольга Василівна, з якою прожили у шлюбі 26 років, двоє синів — Анатолій і Ярослав, новонароджена внучка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 7, місце 15.