Лабань Роман Олегович

Лабань Роман Олегович
Дата та місце народження: 29 серпня 1993 р., с. Сутківці, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 17 лютого 2015 (21 рік) Помер від поранень
Місце поховання: с. Сутківці, Хмельницька область
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Взвод Романа виконував завдання по безпечному виводу сил АТО з району Дебальцеве в напрямку м. Артемівськ (Донецька область). В селищі Луганське взвод потрапив під обстріл ворожої артилерії і танків. Танковий снаряд розірвався буквально в декількох метрах. Роман отримав тяжкі поранення і контузію, йому надали першу допомогу та під обстрілами евакуювали до Артемівська, але врятувати воїна не вдалося.

Народився 29 серпня 1993 року в с. Сутківці Ярмолинецького району Хмельницької області. Закінчив Київську академію внутрішніх справ. Командир взводу, окремий полк спеціального призначення Західного ОТО.

Взвод Романа Лабаня виконував завдання з безпечного виведення українських сил з району Дебальцевого в напрямку Артемівська. В селищі Луганське взвод був обстріляний терористами з артилерії і танків. Танковий снаряд розірвався за кілька метрів від Романа, Лабань зазнав важких поранень і контузії. Йому надали першу допомогу та під обстрілами евакуювали до Артемівська, помер від поранень.

Похований у селі Сутківці. Вдома лишилися батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 29.