Кислицький Олег Володимирович

Кислицький Олег Володимирович
Дата та місце народження: 30 березня 1983 р., с. Молога, Одеська область
Дата та місце смерті: 6 серпня 2014 (31 рік) смт Нижній Нагольчик, Антрацитівський район, Луганська область
Місце поховання: с. Молога, Одеська область
Звання: Сержант
Посада: Молодший інспектор прикордонної служби–водій
Обставини смерті: Загинув 6 серпня 2014 р. під час організованого прориву з оточення у довжанському котлі (сектор Д) на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Під час прориву колона потрапила під обстріл в районі смт Нижній Нагольчик, Антрацитівський район, Луганська область. Разом з Олегом під час прориву також загинули: капітан С. Лифар, старший прапорщик І. Присяжнюк, старший прапорщик В. Діхтієвський, старший матрос Є. Колісниченко, солдат М. Антипов, солдат В. Кумановський, солдат С. Бойко, солдат О. Заєць та солдат В. Птіцин.

Народився 1983 року в селі Молога (Білгород-Дністровський район, Одеська область); закінчив мологівську школу. З 2002 по 2006 рік проходив службу в ЗС України, брав участь у миротворчих операціях за межами України — республіка Ірак. У 2006 році почав службу у Білгород-Дністровському прикордонному загоні ДПС України. Сержант в/ч 2197 Державної прикордонної служби (Білгород-Дністровський прикордонний загін).

Загинув 6 серпня 2014 року під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» (сектор «Д») на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Під час прориву колона потрапила під обстріл. Усі бійці, які були в колоні, під час обстрілу позістрибували з машин і розбіглись по лісосмугах. Кислицький уже до того був поранений у ногу. Він був один з тих, хто відступав до лісосмуг. Машина, на якій він їхав, була розбита вщент. У певних джерелах місцем смерті зазначається Довжанське.

21 серпня телефон Олега знову з'явився у мережі; відповів незнайомий чоловік та повідомив, що на відстані більше 3 км від села Нижній Нагольчик він знайшов тіло загиблого прикордонника, яке і поховав в цьому ж селі.

Довгий час вважався зниклим безвісти. В серпні 2015-го ексгумований пошуковцями Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан»); впізнаний за експертизою ДНК.

Похований 21 жовтня 2015 року в рідному селі на Одещині.

24 грудня 2015-го нагороду вручили Олеговій мамі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 17.