Киричук Сергій Володимирович

Киричук Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 7 січня 1989 р., с. Бережці, Любомльський район, Волинська область
Дата та місце смерті: 27 липня 2014 (25 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Римачі, Любомльський район, Волинська область
Посада: Водій відділення інспекторів
Обставини смерті: Отримав осколкове поранення в голову 25 липня 2014 р. під час збройного нападу бойовиків на ППр Маринівка. Евакуйований до центральної районної лікарні міста Куйбишево Ростовської області РФ де і помер від поранень.

[ред. | ред. код]

Народився 7 січня 1989 року в с.Бережці Любомльського району Волинської області (нині у складі Вишнівської ОТГ). Закінчив Римачівську школу І-ІІІ ступеня 2006 року. Поступив на навчання до Оваднівського професійного ліцею за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», яке закінчив 2009 року. У серпні 2009 року навчавсяу центрі Державної прикордонної служби в м.Черкаси. У званні молодшого сержанта проходив службу на прикордонному пості «Новогрузьке».

Молодший інспектор прикордонної служби — водій відділення інспекторів з місцем дислокації «Новогрузьке» відділу прикордонної служби «Грабове» Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління.

15 червня 2014 року був направлений в зону проведення антитерористичної операції.

Учасник бойових дій на сході України. Евакуйований 25 липня 2014-го до центральної районної лікарні міста Куйбишево Ростовської області РФ, помер від поранень — осколкове поранення в голову, отримане в часі збройного нападу проросійських бойовиків на пункт пропуску «Маринівка».

Похований в Римачах. Не був одружений, дітей не мав.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 1.