Кириченко Ілля Олександрович

Кириченко Ілля Олександрович
Дата та місце народження: 30 березня 1988 р., м. Жовті Води, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 10 червня 2017 (29 років) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець—помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 10 червня 2017 р. під час обстрілу ВОП в районі с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область.

Народився 1988 року в місті Жовті Води на Дніпропетровщині. Навчався у міській середній школі № 3. Закінчив Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості. Якийсь час працював у ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» учнем дозиметриста. Майже 4 роки працював головним інспектором з радіаційної безпеки Державної екологічної інспекції у Жовтих Водах, по тому їздив до Європи на заробітки.

Під час російської збройної агресії проти України в лютому 2017 року вступив на військову службу за контрактом. З 13 травня виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, зокрема в районі «Бахмутської траси» на Луганщині.

Солдат, стрілець — помічник гранатометника механізованого батальйону 93-ї окремої механізованої бригади, військова частина А1302, смт Черкаське, Дніпропетровська область.

10 червня 2017 року близько 21:30 загинув на опорному пункті поблизу села Кримське. Під час затишшя піднявся до брустверу, аби оглянути периметр, у цей час ворог почав черговий мінометний обстріл, — Ілля дістав осколкові поранення, що не сумісні з життям, помер за півгодини під час медичної евакуації.

Похований 14 червня у Жовтих Водах на міському кладовищі, на Алеї загиблих Героїв АТО.

Залишились батьки і молодший брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 35.