Кузьма Микола Володимирович

Кузьма Микола Володимирович
Дата та місце народження: 21 грудня 1987 р., с. Червоний Промінь, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (26 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Кузьми М.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Ідентифікований за експертизою ДНК.

Народився 1987 року в селі Червоний Промінь (Криничанський район, Дніпропетровська область). Закінчив енергетичний технікум, проходив строкову службу у Внутрішніх військах, навчався в школі міліції. Закінчив Національний гірничий університет, працював на сміттєспалювальному заводі у Дніпропетровську.

Призваний за мобілізацією у квітні 2014-го. Командир відділення, 93-тя окрема механізована бригада.

Загинув під Іловайськом під час прориву з оточення «зеленим коридором» на дорозі поблизу села Новокатеринівка (Старобешівський район). 2 вересня тіло Миколи Кузьми разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі міста Запоріжжя, як невпізнаний Герой. Ідентифікований за експертизою ДНК, 13 лютого 2015 року воїна перепоховали в селі Червоний Промінь.

Залишилися батько Володимир Григорович, мама Валентина Юхимівна, старші брати Євген й Сергій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 29.