Кузін Ігор Михайлович

Кузін Ігор Михайлович
Дата та місце народження: 12 липня 1970 р., с. Мала Уса, Єловський район, Пермська область, РРФСР, Єловський район
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (44 роки) смт Комісарівка, Перевальський район, Луганська область
Звання: Матрос
Посада: Водій
Обставини смерті: 28 серпня 2014 р. виїхав на БТР № 25 з Краматорська в район Дебальцеве – для супроводження колони. В районі смт Комісарівка Перевальського району Луганської області колона потрапила під обстріл бойовиків. У БТР потрапив кумулятивний снаряд, бойова машина загорілась. Наступного дня обгоріле тіло бійця було доставлено у харківський морг. Триває експертиза ДНК, станом на зараз Ігор Михайлович Кузін визнан загиблим у судовому порядку.

Народився 1970 року в селі Мала Уса (Єловський район, Пермська область, РРФСР). Одружився, проживав у селі Великосербулівка.

На фронт пішов добровольцем. Матрос, водій 1-ї роти, 42-й окремий мотопіхотний батальйон «Рух Опору»).

Загинув в боях за Дебальцеве — поблизу смт Комісарівка колона військової техніки потрапила під обстріл терористів, співслужбовці Ігоря бачили, як він загинув у бою — в нього влучила міна, потім загорівся боєкомплект. Бій тривав півгодини; було підбито БТР.

Наступного дня з місця бою забрали останки трьох загиблих, одне з них невпізнане; експертиза ДНК визначила, що це не тіло Ігоря Кузіна. Офіційно вважається зниклим безвісти, дружина звернулася до суду, визнаний загиблим у судовому порядку.

По смерті залишились дружина та донька.

Станом на листопад 2023 року не похований.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 4, місце 17.