Кушнір Олег Сергійович

Кушнір Олег Сергійович
Дата та місце народження: 27 серпня 1967 р., м. Одеса
Дата смерті: 7 листопада 2018 (51 рік)
Місце поховання: м. Одеса
Посада: Начальник клініки
Обставини смерті: Помер 7 листопада 2018 р. Того дня під час операції, яку він проводив, йому раптово стало погано- він присів і похилився. Протягом трьох годин його намагались реанімувати, але безрезультатно.

[ред. | ред. код]

Народився 1967 року в місті Одеса. Трудову діяльність почав у березні 1986 року — на посаді фельдшера виїзної бригади швидкої медичної допомоги, 1-ша підстанція лікарні швидкої медичної допомоги міста Одеса.

До лав ЗС СРСР призваний у травні 1986-го, службу проходив в Південній групі військ — на посаді фельдшера. 1987 року поступив на навчання у Військовій медичній академії ім. Кірова, яку закінчив 1993-го. Проходив військову службу на різних посадах: від лікаря медичного пункту до начальника клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Військово-медичного клінічного центру.

Учасник бойових дій, полковник медичної служби, начальник Клініки невідкладної медичної допомоги, інтенсивної терапії, анестезіології, реанімації та детоксикації. Провідний анестезіолог ВМКЦ Південного регіону (Одеський військовий госпіталь), асистент кафедри анестезіології інтенсивної терапії з післядипломної практики ОНМедУ.

Кандидат медичних наук (2015), анестезіологія та інтенсивна терапія, робота «Діагностика та корекція тромбогеморагічного синдрому в комплексі інтенсивної терапії у хворих на механічну жовтяницю, обумовлену пухлинами панкреатодуоденальної зони»; є автором наукових праць.

Цілодобово рятував поранених на фронті бійців, як у одеському ВМКЦ, так і в польових госпіталюх.

Помер вранці 7 листопада 2018 року — на робочому місці під час проведення чергової операції не витримало серце — йому раптово стало погано; він присів і похилився. Протягом трьох годин його намагалися повернути до життя, але безрезультатно.

Похований 10 листопада 2018 на Західному кладовищі Одеси.

Без батька залишився син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 9, місце 35.