Кушнір Дмитро Анатолійович «Лис»

Кушнір Дмитро Анатолійович
Дата та місце народження: 18 травня 1970 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 17 березня 2017 (46 років) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: м. Дніпро
Звання: Солдат
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 17 березня 2017 р. внаслідок підриву на саморобному вибуховому пристрої з розтяжкою поблизу с. Кримське (Новоайдарський район) Луганської області, під час перевірки території по берегу р. Сіверський Донець.

Народився 1970 року в місті Дніпро (на той час — Дніпропетровськ).

Під час російської збройної агресії проти України на початку 2015 року був призваний в ході четвертої хвилі часткової мобілізації. Виконував завдання біля селища Піски в районі Донецька. У січні 2017 року повернувся на військову службу до своєї бригади вже за контрактом.

Солдат, старший навідник гранатометного взводу 93-ї окремої механізованої бригади, в/ч А1302, смт Черкаське, Дніпропетровська область. Працював з АГС-17 «Полум'я», також був механіком, чудово розбирався в машинах та техніці.

Загинув 17 березня 2017 року внаслідок підриву на саморобному вибуховому пристрої з «розтяжкою» поблизу села Кримське на Луганщині, під час перевірки території уздовж берега річки Сіверський Донець. Від вибуху дістав численні осколкові поранення голови, кінцівок та тулуба, що несумісні з життям.

Похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпро.

Залишились дружина, донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 1, місце 35.