Курбатов Вадим Михайлович «Михалич»

Курбатов Вадим Михайлович
Дата та місце народження: 24 квітня 1967 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 27 лютого 2016 (48 років) смт Нью-Йорк, Донецька область
Місце поховання: м. Вишневе, Бучанського район, Київська область
Звання: Сержант
Посада: Начальник контрольно-технічного пункту
Обставини смерті: Загинув 27 лютого 2016 р. під час несення служби в районі смт Новгородське, Торецька міська рада, Донецька область.

Народився 1967 року у Вишневому, де здобув освіту та проживав. 1986 року закінчив Київський будівельний технікум, того ж року одружився, з дружиною Курбатовою В. В. виховав доньку, згодом тішився онукою. Після технікуму працював майстром в місті Сургут (колишній СРСР). Від 1990 по 2003 рік працював на Укрзалізниці, починав провідником — аж до начальника потягу. Після звільнення займав різні посади, остання — директор охоронної фірми в резерві «Київпас».

Займав активну громадську позицію, з 1990 року був в партії «РУХ», яка перейшла в Українську народну партію, квитка не міняв. Висувався від партії «Свобода» на посаду міського голови Вишневого. Сприяв спортивному розвитку Києво-Святошинського району, очолював спортивний благодійний фонд Вишневого.

В часі війни — сержант 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», начальник контрольно-технічного пункту. Перебуваючи у бойовій зоні, представлялся до нагород — ордена та двох медалей. Побував на опорному пункті «Грозові ворота», брав участь у боях за Щастя.

Трагічно загинув в зоні бойових дій під час несення служби біля Новгородського.

Похований в місті Вишневе.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 9, місце 7.