Курбатов Станіслав Вікторович «Адвокат»

Курбатов Станіслав Вікторович
Дата та місце народження: 30 червня 1980 р., м. Ізюм, Харківська область
Дата та місце смерті: 2 листопада 2017 (37 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Ізюм, Харківська область
Посада: Водій-санітар
Обставини смерті: 1 листопада 2017 року розвідувальна група, яку очолював майор Сиротенко, виконувала бойове завдання у районі міста Мар'їнки, висунувшись вглиб окупованої території. Близько 11.30 під час подолання мінно-вибухових загороджень сталося непоправне: вибух протипіхотної міни обірвав життя підполковника Сиротенко, а Станіслав дістав тяжку мінно-вибухову травму та численні осколкові поранення. Після операції у Покровську він був доставлений гелікоптером до військового мобільного госпіталю № 61 в місті Маріуполь, де 2 листопада 2017 р. помер під час реанімаційних заходів.

[ред. | ред. код]

Народився 1980 року в місті Ізюм (Харківська область). 1997 року закінчив ізюмську середню школу № 2. Пройшов строкову службу; після армії закінчив ХНУ ВС, працював в органах внутрішніх справ та дільничним інспектором — у селі Хроли. Звільнившись з попередньої роботи, займався юридичною діяльністю.

З травня 2017 року служив за контрактом; старший солдат, водій-санітар БСП «Донбас».

1 листопада 2017 року розвідувальна група під керівництвом майора Сергія Сиротенка виконувала бойове завдання у районі міста Мар'їнки, оперуючи на окупованій території. В полуденну пору внаслідок підриву на міні зазнав ушкодження, не сумісні з життям, майор Сиротенко. Станіслав Курбатов зазнав важких осколкових поранень. Після операції у Покровську був доставлений гелікоптером до військового мобільного госпіталю № 61 в місто Маріуполь, однак помер під час реанімаційних заходів.

7 листопада 2017 року похований в Ізюмі.

Без Станіслава лишились дружина та донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 8.