Куденьчук Іван Миколайович

Куденьчук Іван Миколайович
Дата та місце народження: 16 вересня 1983 р., м. Перещепине, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (30 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Панасівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Кудечука І.М. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований у лютому 2015 р.

Народився 1983 року в місті Перещепине (Новомосковський район, Дніпропетровська область).

В часі війни — командир відділення 502-го окремого батальйону радіоелектронної боротьби (Черкаське, Дніпропетровська область).

Загинув під час виходу з оточення під Іловайськом поблизу села Новокатеринівка (Старобешівський район) «зеленим коридором» на дорозі в районі села Новокатеринівка.

2 вересня 2014-го тіло Івана Куденьчука разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі міста Запоріжжя, як невпізнаний Герой.

Ідентифікований за експертизою ДНК серед похованих під Запоріжжям, в лютому 2015 року перепохований у селі Панасівка Новомосковського району.

Без Івана лишились мама Валентина Іванівна, дружина та син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 39.