Кучкін (Василевський) Олексій Вікторович «Кучкіс»

Кучкін (Василевський) Олексій Вікторович
Дата та місце народження: 22 березня 1995 р., с. Первухинка, Богодухівський район, Харківська область
Дата та місце смерті: 15 січня 2020 (24 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Загинув увечері 15 січня 2020 р. під час бойового чергування на взводному опорному пункті поблизу м. Авдіївка, отримавши кульове поранення голови під час ворожого снайперського обстрілу.

[ред. | ред. код]

Народився 1995 року в селі Первухинка (Богодухівський район, Харківська область). Почав працювати ще у шкільні роки — коли помер батько. Олексій власне і заробив на похорон свого батька. Роботи не цурався; працював на пилорамі та зварником.

31 травня 2016 року вступив на військову службу за контрактом. Від 22 серпня 2016-го проходив службу на посаді стрільця — у 133-му окремому батальйоні охорони та обслуговування ОК «Схід». Зі своїм коханням познайомився під час служби. Переїхав до неї в Карнаухівку, де прожив два роки. 12 грудня 2019 року одружився. Після весілля Олексій змінив своє прізвище на прізвище дружини й став Василевським — хотів усиновити її дитину.

З 2019 року — старший солдат, старший стрілець механізованого відділення механізованого батальйону 92-ї бригади.

15 січня 2020 року під час чергування на ВОП в промзоні міста Авдіївка у післяобідню пору зазнав кульового поранення обличчя внаслідок пострілу ворожого снайпера з напрямку селища Каштанове. Його діставили до лікарні, але врятувати життя не вдалося.

18 січня 2020-го похований у Кам'янському — на Алеї Слави військового цвинтаря Соцміста.

Без Олексія лишилися мама, брат, дружина та її син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 6, місце 15.