Кривич Андрій Андрійович «Діллі»

Кривич Андрій Андрійович
Дата та місце народження: 24 січня 1999 р., м. Конотоп, Сумська область
Дата та місце смерті: 27 березня 2018 (19 років) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Конотоп, Сумська область
Обставини смерті: Загинув ввечері 27 березня 2018 року на спостережному пункті ЗСУ в районі смт Зайцеве, Горлівська міська рада, Донецька область: в нього поцілив ворожий снайпер. Кульові поранення в руку та голову виявились несумісними з життям.

Народився 24 січня 1999 року в Конотопі.

Ще з садочка він навчався в музичній школі грати на дудці, пізніше самотужки опанував гітару. Навчався в музичній школі, захоплювався військовою історією, був гітаристом та солістом аматорського гурту «Бездомная кошечка», писав музику й тексти до пісень.

Брав участь в організації заходів на фестивалі арт-хутора «Обирок».

У 2016 році закінчив Конотопську спеціалізовану школу I—III ступенів № 9 та вступив до Навчально-наукового інституту педагогіки й психології Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. В майбутньому мріяв стати військовим психологом. Того ж року вступив до організації «Права Молодь». Проходив вишколи з тактичної підготовки, медицини, топографії та володіння зброєю. На останньому зимовому вишколі у Черкасах був молодшим інструктором з тактики бою та партизанського руху. Наприкінці 2017 року приєднався до ДУК «Правий Сектор».

У січні 2018 р. перевівся на заочну форму навчання та поїхав на фронт. Під час своєї другої ротації був бійцем тактичної групи «Сапсан» ДУК «Правий Сектор».

Загинув 27 березня 2018 р. о 20:40 від поранення в голову кулею снайпера на спостережному посту в зоні бойових дій на Світлодарській дузі в смт Зайцеве Бахмутського району Донецької області. Через загибель «Діллі» в місті Конотоп оголошено 28-30 березня днями жалоби.

Похований з військовими почестями 30 березня 2018 року в м. Конотоп на Вирівському кладовищі.

В Андрія залишилися батьки, дві сестри та два брати.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 23.