Кривошеєв Сергій Ігорович

Кривошеєв Сергій Ігорович
Дата та місце народження: 15 серпня 1995 р., с. Новогригорівка, Донецька область
Дата та місце смерті: 14 червня 2014 (18 років) Луганський аеропорт
Місце поховання: м. Дебальцеве, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 14 червня 2014 р. близько першої години ночі в військово-транспортному літаку Іл-76 який був збитий терористами при заході на посадку в аеропорту Луганська.

Сергій Кривошеєв народився 1995 року на Донеччині, в селі Новогригорівка Бахмутського (на той час — Артемівського) району. 2011 року померла мама, і Сергій з братом і трьома сестрами лишились сиротами. З 1-го по 9-й клас навчався в загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт у місті Амвросіївка. Займався спортом, здобував призи у багатьох змаганнях, навчався і виступав у складі духового оркестру, серйозно займався туризмом, отримав юнацький розряд зі спортивного орієнтування. Після закінчення у 2010 році 9-го класу вступив до Донецького професійно-технічного училища № 22, де здобув фах електрозварювальника.

Під час служби в армії, маючи гарну фізичну підготовку, у вересні 2013 року на контрактній основі потрапив до десантних військ — у Дніпропетровську десантну бригаду. Спершу був снайпером та кулеметником, а пізніше набув ще одного фаху — механік-водій бойової машини десанту.

Солдат, механік-водій 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

З початком російської збройної агресії проти України виконував завдання на території проведення антитерористичної операції. Бойове хрещення отримав під Слов'янськом, і дуже переймався, що воювати доводиться вдома і проти людей, яким вбили в голови, що регулярні українські війська — це «фашисти», «бендерівці» чи взагалі іноземні найманці. Пізніше служив у районі міста Амвросіївка, де пройшли його шкільні роки, і де вчилися в тій же школі-інтернаті три його молодші сестри. Як тільки мав вільний від служби час, приходив у гості до сестричок.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 1, місце 22.