Кривоносов Сергій Сергійович «Граніт»

Кривоносов Сергій Сергійович
Дата та місце народження: 26 червня 1978 р., м. Миколаїв
Дата та місце смерті: 4 серпня 2014 (36 років) висота Савур-Могила
Місце поховання: м. Миколаїв
Посада: Начальник штабу батальйону
Обставини смерті: Загинув під час обстрілу з РСЗВ Град з боку кордону о 2-й годині ночі. Майор-десантник загинув, як герой, розповідають його колеги. Свою висоту на українсько-російському кордоні він тримав більше місяця. Коли розпочався черговий нищівний артобстріл із території Росії, снаряд залетів в окоп, і Сергій просто закрив його своїм тілом, рятуючи своїх солдатів.

Народився у родині кадрового офіцера-десантника. Закінчив 9 класів школи № 32 м. Миколаєва, два роки навчався у Миколаївському морському ліцеї («школі гардемаринів»). Після завершення першого курсу Миколаївського національного університету кораблебудування вступив до Одеського інституту Сухопутних військ (закінчив у 2000 році).

Сергій Кривоносов очолював зведений підрозділ ротної тактичної групи, яка охороняла державний кордон з Російською Федерацією в районі населеного пункту Дякове Луганської області. 28 липня 2014 року підрозділ АТО під командуванням Сергія Кривоносова знищив ворожу колону проросійських бойовиків.

Загинув 4 серпня 2014 року під час обстрілу зі сторони Росії системи «Град» позицій українських військових. Коли ракета влучила у бліндаж, він прикрив собою підлеглих та тим самим врятував їм життя, серед врятованих — капітан Володимир Мурай.

Похований на Алеї Слави центрального кладовища Миколаєва. У нього лишилася вдова та десятирічний син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 4, місце 22.