Крилов Андрій Альфредович

Крилов Андрій Альфредович
Дата та місце народження: 18 липня 1976 р., м. Могилів-Подільський, Вінницька область
Дата та місце смерті: 4 липня 2014 (37 років) с. Новоселівка Перша, Донецька область
Місце поховання: с. Новомиколаївка, Дніпропетровський район, Дніпропетровська область
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 4 липня 2014 р. біля с. Новоселівка Перша Донецької області під час нічної танкової атаки бойовиків на блокпост, яка велася з декількох напрямків одночасно. Разом з Андрієм загинули старший солдат Р. Рущак, підполковник В. Мамадалієв, старший солдат Р. Заїка, старший солдат Д. Шевченко, старший солдат О. Савенков та старший солдат Д. Чабанов.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року в Могилеві-Подільському. Після закінчення 6-го класу могилів-подільської школи № 5 1989 року родина Крилових переїжджає у село Червона Слобода на Макарівщині. Пішов до 7-го класу Карашинської школи; після закінчення 9-го у 1991 році поїхав навчатися на Дніпропетровщину. Після хакінчення навчання в технікумі призваний до лав Збройних сил України. По демобілізації одружився; разом з дружиною приїхав до батьків у село Червона Слобода. Працював разом з батьком на спиртзаводі. 2001 року батько помер — лишилася мама Люба. Після смерті батька Андрій з дружиною поїхав мешкати на її батьківщину до дружини — у смт Новомиколаївка.

В часі війни — механік-водій бойової машини піхоти 93-ї окремої механізованої бригади.

4 липня 2014 року загинув під час нічної танкової атаки бойовиків на блокпост № 10, біля села Новоселівка Перша, на повороті на Уманське, у Ясинуватському районі Донецької області. Бійці 93-ї бригади зайняли оборону і прийняли бій. Внаслідок терористичного нападу загинули 7 захисників — підполковник Володимир Мамадалієв, молодший сержант Олексій Заїка, старші солдати Андрій Крилов, Руслан Рущак, Олександр Савенков, Дмитро Чабанов та Дмитро Шевченко, ще 6 дістали поранень.

Похований в селі Новомиколаївка.

Без Андрія лишились мама, дружина та донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 23.