Крапп Іван Олександрович

Крапп Іван Олександрович
Дата та місце народження: 17 квітня 1985 р., с. Томанське, Возвишенський район, Північно-Казахстанська область, Казахстан, Возвишенський район
Дата та місце смерті: 12 квітня 2015 (29 років) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: с. Новосілка, Деражнянський район, Хмельницька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Трагічно загинув 12 квітня 2015 р. під час несення служюи в районі с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область.

[ред. | ред. код]

Народився у багатодітній родині в селі Томанське — тоді Возвишенський район, Північно–Казахстанська область, був п'ятим, наймолодший син у батьків. 1996 року родина Краппів переїхала в Новосілку Деражнянського району. 2003 року призваний в лави Збройних Сил України, пройшов строкову службу. Жив і працював у місті Хмельницький (повар вищого розряду, у елітному ресторані).

28 серпня 2014-го мобілізований, служив у 13-му мотопіхотному батальйоні, боєць протитанкового відділення 2-ї роти. У березні 2015 року зазнав поранень під час бойової операції в Дебальцевому, лікувався у Дніпропетровському військовому госпіталі, по тому — у Хмельницькому. 11 квітня повернувся на службу. Загинув 12 квітня 2015 року, деталей загибелі військова частина не надала. Згідно з однією з версій — заподіяв собі смерть біля села Зайцеве Артемівського району, вистріливши собі в підборіддя з автомата АКС-74 (відповідно висновку МСЕК - вхідні отвори зі сторони спини). Розслідування загибелі незавершене.

Похований 6 травня 2015-го в селі Новосілка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 1, місце 13.