Крадожон Роман Павлович

Крадожон Роман Павлович
Дата та місце народження: 27 жовтня 1977 р., с. Велика Северинка, Кіровоградська область
Звання: Солдат
Посада: Водій-санітар
Обставини смерті: Загинув 13 серпня 2014 р. о 17.25 під час обстрілу зі стрілецької зброї колони військової техніки в районі сел. Озерянівка поблизу м. Горлівка Донецької області. На шляху групи з'явився цивільний автомобіль, який зупинився і з нього вийшли озброєні люди, відразу відкрили вогонь з вогнепальної зброї по автомобілю, де перебували наші військовослужбовці. Роман Павлович отримав на місці смертельне кульове поранення.

Народився 1977 року в селі Велика Северинка (тоді Кіровоградського району Кіровоградської області), у своєму селі закінчив загальноосвітню школу, по тому — училище в Козятині за спеціальністю «повар-кондитер». Завідував автозаправною станцією «Лукойл».

Доброволець, призваний в часі першої хвилі мобілізації навесні 2014-го. Водій-санітар медичного пункту, 34-й батальйон територіальної оборони «Батьківщина».

13 серпня 2014 року загинув під час обстрілу терористами з БМ-21 опорного пункту в районі села Ленінське. Санітарний автомобіль, яким керував Крадожон, був обстріляний зі стрілецької зброї. Роман зазнав смертельних кульових поранень, від яких помер на місці.

Похований у Великій Северинці 15 серпня 2014 року.

Без Романа лишились мама Любов Свиридівна Крадожон, дружина та два сини..

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 6, місце 28.