Козирєв Леонід Вікторович «Козир»

Козирєв Леонід Вікторович
Дата та місце народження: 27 вересня 1989 р., с. Соколове, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 19 квітня 2016 (26 років) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: с. Піщанка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 19 квітня 2016 р. близько 21.35 під час артилерійського обстрілу ВОП поблизу смт Зайцеве під Горлівкою (Донецька область). Разом з Вадимом загинули Анатолій Матвєєв та Олег Логвиненко.

Народився 1989 року в селі Соколове (Новомосковський район, Дніпропетровська область) в багатодітній родині. В дитинстві з родиною переїхав до села Піщанка Новомосковського району; закінчив піщанську загальноосвітню школу, до якої ходив з другого класу. Працював охоронником.

З серпня 2014 року по частковій мобілізації проходив військову службу в лавах Збройних Сил України — у 43-му батальйоні територіальної оборони «Патріот». Демобілізувавшись з 3 хвилею, майже відразу підписав контракт; з 2015 року служив за контрактом, старший навідник 43-го окремого мотопіхотного батальйону.

19 квітня 2016 року загинув уночі під час артилерійського обстрілу поблизу смт Зайцеве: 122-мм снаряд влучив у бліндаж, троє бійців загинули (двоє на місці — Леонід Козирєв та Анатолій Матвєєв, третьому відірвало ноги, він загинув від втрати крові — Олег Логвиненко), ще 3 зазнали поранень.

22 квітня 2016-го похований в селі Піщанка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 4, місце 27.