Козороз Леонід Едуардович

Козороз Леонід Едуардович
Дата та місце смерті: 3 лютого 2016 (22 роки) Помер від поранень
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Помер 3 лютого 2016 р. у шпиталі міста Сватове (Луганська область) від мінно-вибухових травм, що отримав напередодні у результаті підриву на фугасі поблизу селища Спірне Бахмутський район (Донецька область), неподалік Лисичанська під час патрулювання території. Разом з Леонідом загинув молодший сержант Г. Самусь.

Народився 1993 року в селі Панютине Лозівського району (Харківська область), закінчив панютинську ЗОШ № 1.

У часі війни — солдат, 96-та зенітна ракетна бригада, номер обслуги. Брав участь у боях з 2014 року. В подальшому підписав контракт, знову пішов на схід захищати Україну. Воював за Донецький аеропорт у складі зведеного загону ВПС «Дика качка».

2 лютого 2016-го пополудні під час патрулювання території поблизу селища Спірне Артемівського району військовики помітили рух за кілька сотень метрів від себе. Рухаючись в тому напрямі, військові зняли одну розтяжку. Нікого не виявивши, вояки повернули назад й на тому самому шляху підірвалися на розтяжці. Загинув сержант Геннадій Самусь, ще 4 поранених доставлені до шпиталю у Сватове. Леонід помер 3 лютого у шпиталі міста Сватове від мінно-вибухових травм.

Без Леоніда лишилися мама, брат у Панютиному, дружина з 2-місячним сином у Києві.

4 лютого 2016 року похований в селищі Панютине Лозівського району з військовими почестями.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 7, місце 6.