Коваль Павло Миколайович

Коваль Павло Миколайович
Дата та місце народження: 11 липня 1989 р., м. Стрий, Львівська область
Місце поховання: м. Стрий, Львівська область
Посада: Санітар
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. неподалік від с. Побєда Сніжнянської міської ради Донецької області, супроводжуючи поранених у санітарній машині. Разом з Павлом загинув молодший сержант Т. Стельмах.

[ред. | ред. код]

Коваль Павло народився у м. Стрий Львівської області. Навчався у ЗОШ № 7 м. Стрий де закінчив 9 класів у 2005 р. У 2008 році  закінчив «Вище професійне училище № 8 м. Стрий» та здобув професію «Оператор комп'ютерного набору». Проходив строкову службу в лавах ЗСУ.

З 2010 року працював на  підприємстві «Леоні», оператором, адміністратором, а з 2013 року фахівцем у відділі підготовки виробництва. 

Навчався у Стрийському аграрному коледжі на заочному відділенні, який не закінчив у зв'язку з мобілізацією до лав Збройних сил України 21.05.2014 р. відповідно до Указу Президента України від 17.03.2014 р. «Про часткову мобілізацію».

Службу проходив  у 24-ій окремій механізованій Самаро-Ульянівській  Бердичівській  Залізній ордена Жовтневої Революції, тричі ордена Червоного Прапора, орденів Суворова і Богдана Хмельницького  бригаді імені князя Данила Галицького сухопутних військ Збройних Сил України (м. Яворів. Львівської обл.), другий батальйон медичної роти, старший солдат.

Був мобілізований 21 травня 2014-го, загинув 7 серпня в зоні АТО. За даними сайту «Книга пам'яті», загинув 7 серпня біля смт Побєда, супроводжуючи поранених у санітарній машині. Тоді ж загинув молодший сержант Стельмах Тарас Іванович.

Залишилася дружина Анастасія та син Юрій 2013 р.н.

Похований в місті Стрий 13 серпня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 14.