Костів Юрій Миронович

Костів Юрій Миронович
Дата та місце народження: 23 лютого 1989 р., с. Старичі, Яворівський район, Львівська область
Дата та місце смерті: 11 липня 2014 (25 років) с. Зеленопілля, Луганська область
Місце поховання: с. Старичі, Яворівський район, Львівська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 11 липня 2014 р. під час обстрілу бойовиками з РСЗВ Град у 4:30 ранку базового табору біля с. Зеленопілля Луганської області.

[ред. | ред. код]

Народився 1989 року в селі Старичі Яворівського району (за іншими даними — у містечку Шкло). Навчався в ЗОШ села Старичі, закінчив 2006 року Старицьку ЗОШ, Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» у Львові. Пройшов строкову військову службу — в аеромобільних військах ЗСУ; 24-та окрема механізована бригада. Любив займатися спортом — був у складі футбольної збірної села Старичі.

З весни 2014-го перебував у зоні бойових дій, командир відділення технічного обслуговування автомобілів, гусеничних тягачів і транспортерів, ремонтний взвод ремонтної роти, батальйон матеріально-технічного забезпечення, 24-та окрема механізована бригада.

11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області приблизно о 4:30 ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з РСЗВ «Град» блокпост українських військовиків, внаслідок обстрілу загинуло 19 військовослужбовців. 18 липня тіло Юрія було ідентифіковане та привезене до Львова

Без Юрія лишились батьки Мирон Олексійович та Валентина Василівна.

19 липня 2014 року похований у селі Старичі, Яворівський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 3, місце 36.