Костюшко Олександр Миколайович

Костюшко Олександр Миколайович
Дата та місце народження: 21 квітня 1974 р., м. Миколаїв
Дата та місце смерті: 13 липня 2014 (40 років) с. Поріччя, Луганська область
Місце поховання: м. Миколаїв
Звання: Сержант
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 13 липня 2014 р. о 8 ранку під час обстрілу блокпосту поблизу прикордонного селища Поріччя (Краснодонський район) Луганська область. Разом з Олександром загинув старший сержант С. Єрошенко.

Народився 1972 року в місті Миколаїв. 1991 року закінчив миколаївську ЗОШ № 54, навчався в СПТУ № 25 при суднобудівному заводі «Океан», опанував спеціальність тесляра-будівельника, по тому — електромонтера та електрозварювальника. Працював за фахом на заводі. Протягом 1992—1994 років — строкова служба в ракетних військах ЗСУ у Хмельницькому. Після демобілізації продовжив працю на заводі «Океан», електромонтер автоматичних та напівавтоматичних машин 4-го розряду. Після смерті батька турбувався про маму Надію Андріївну.

В березні 2014-го став до лав українських збройних сил. Від 23 квітня — номер обслуги, 79-та окрема аеромобільна бригада. Перебував під Мелітополем, Куйбишевим, Амвросіївкою, Дяковим, Свердловськом, Краснопартизанськом і Ізвариним. 13 липня близько 8-ї ранку бойовики обстрілюють з протитанкової керованої ракети та мінометів український блокпост поблизу селища Поріччя (Краснодонський район); зазнав смертельного поранення у голову. Тоді ж загинув старший сержант Єрошенко Сергій Миколайович.

Неодружений, вдома лишилася старенька мати.

16 липня 2014-го похований на кладовищі міста Миколаїв.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 5, місце 41.