Коростинський Олександр Віталійович

Коростинський Олександр Віталійович
Дата та місце народження: 13 липня 1985 р., м. Баранівка, Житомирська область
Дата та місце смерті: 8 серпня 2014 (29 років) с. Маринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Острожок, Баранівський район, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 8 серпня 2014 р. у боях біля с. Степанівка, Шахтарський район, Донецька область евакуюючи поранених на машині УРАЛ. Разом з Олександром загинули Козаренко Роман, Закусило Олександр, Шепетько Сергій, Іщук Олександр та Макарчук Юрій.

[ред. | ред. код]

Народився 1985 року в місті Баранівка (Житомирська область). Дитинство і юність провів у селі Острожку, а після школи навчався у Баранівському профучилищі. Розписався з дружиною у 2011-му, хоча за півтора року до того вже жили разом. Переїхали до Києва, працював у торговельній компанії «Бір-Майстер» від 2012-го.

Призваний за мобілізацією 20 березня 2014 року. Водій вогнеметного взводу, 30-та окрема механізована бригада. Робили блокпости; у перших днях серпня їхній підрозділ направили до Степанівки

Загинув під час боїв біля кордону, на дорозі поблизу села Маринівка Шахтарського району Донецької області. В післяобідню пору військова колона, вантажівка «Урал» і БРДМ, вирушили з села Степанівка до Маринівки для облаштування блокпосту, і вже під Маринівкою потрапили під мінометний обстріл російських збройних формувань. Олександр був за кермом «Уралу», в авті також загинули Роман Козаренко й Олександр Закусило, в БРДМі Юрій Макарчук.

Вважався зниклим безвісти, велися перемовини щодо звільнення. Упізнаний за експертизою ДНК серед загиблих.

13 листопада 2015 року перепохований у селі Острожок. Односельчани зустрічали автомобіль із його тілом, стоячи навколішки обабіч дороги зі свічками у руках. На роботі за ним офіційно рахувалося місце із збереженням заробітної плати аж до часу, доки не побачили документ про смерть.

Без Олександра лишились батько Віталій, мама Марина Коростинські, дружина Марина, сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 18.