Король Віталій Вікторович

Король Віталій Вікторович
Дата та місце народження: 23 травня 1995 р., смт Власівка, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (19 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: смт Власівка, Кіровоградська область
Звання: Солдат
Посада: Командир танка
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 року під час під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором - прориву танків бригади до с. Новокатеринівка збоку хутора Горбатенко. Танк, в якому був В.В. Король, ішов першим, та був розстріляний російськими танками. Загинув разом з усім екіпажем: солдатом В. Милащенко (механік-водій) та старшим солдатом В. Калакуном (навідник). 2-го вересня 2014 р. тіло Короля В.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до привезений до м. Запоріжжя. Впізнаний за експертизою ДНК.

Народився 1995 року в смт Власівка (Кіровоградська область); закінчив власівську ЗОШ та світловодське професійно-технічне училище № 5 — електрогазозварник. Призваний на службу за контрактом у листопаді 2013 року; командир танку 1-го взводу 3-ї танкової роти 1-го танкового батальйону, 17-та окрема танкова бригада.

Згорів у танку під час прориву з оточення під Іловайськом. Танк Віталія йшов першим в колоні, яка виходила до села, був розстріляний російськими танками, загинув весь екіпаж — механік-водій Василь Милащенко та навідник Віталій Калакун.

2 вересня 2014-го тіло Віталія Короля разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі було привезено до Запоріжжя.

Вважався зниклим безвісти, ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих. 25 вересня 2015 року відбулося в смт Власівка з військовими почестями.

Без сина лишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 20.