Корнійко Олександр Сергійович «Чорний»

Корнійко Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 20 серпня 1994 р., с. Петрівка-Роменська, Полтавська область
Дата та місце смерті: 16 лютого 2017 (22 роки) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 16 лютого 2017 р. під час обстрілу ВОП поблизу смт Зайцеве, Горлівська міська рада, Донецька область.

[ред. | ред. код]

Народився 1994 року в селі Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавщини. 2000 пішов у перший клас Петрівсько-Роменської загальноосвітній школі ім. М. Є. Пігіди. З 2004 мешкав у місті Гадяч, де продовжив навчання у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті імені Є. П. Кочергіна, 2010 року закінчив 9-й клас школи. Здобув фах слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, водія автотранспортних засобів категорії «С» у Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі. Після завершення навчання у 2013 році повернувся працювати до рідного села.

Захоплювався бойовими видами спорту. Мріяв про військову кар'єру, готувався до вступу на офіцерські курси до Одеської військової академії. В лютому 2015 вступив добровольцем до лав Збройних сил України, підписав контракт.

Солдат, кулеметник 3-го парашутно-десантного взводу 6-ї парашутно-десантної роти 2-го парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

З 2015 року виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на Сході України. За два роки служби став одним з найкращих кулеметників свого батальйону.

Загинув 16 лютого 2017 року близько 12:00 від вогнепального поранення у шию під час обстрілу взводного опорного пункту поблизу смт Зайцеве, що на північ від окупованої Горлівки.

Похований на кладовищі рідного села Петрівка-Роменська.

Залишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 15.