Корнєв Артем Ігорович

Корнєв Артем Ігорович
Дата та місце народження: 12 травня 1991 р., с. Розівка, Запорізька область
Місце поховання: м. Пологи, Запорізька область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: О 13-ї годині 29 жовтня 2014 р. російські збройні формування обстріляли смт Талаківка, що в 19 км від міста Маріуполь (Донецька область), зі 152-мм артилерії та РСЗВ Град. Снарядами з Градів накрило бронемашину морських піхотинців, яка вибухнула. Артем втратив обидві ноги, і в дуже важкому стані був доставлений до лікарні в Маріуполь. Близько 19-ї години він помер в лікарні.

[ред. | ред. код]

Народився в селі Розівка Чернігівського району, у сім'ї залізничника. 2008-го закінчив Пологівську ЗОШ № 3, 2009 року — Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту. З 2009 року служив за контрактом, 1-й окремий батальйон морської піхоти, який після окупації Криму російськими військами був передислокований до міста Миколаїв. У зоні бойових дій перебував у складі зведеного загону ВМС України.

29 жовтня 2014-го близько 13-ї години російські збройні формування обстріляли Талаківку, зі 152-мм артилерії та РСЗВ «Град». Удари прийшлися по позиціях військовиків та житловому сектору. Снарядами з «Градів» накрило бронемашину морських піхотинців, яка внаслідок цього вибухнула. Артем втратив обидві ноги, у вкрай важкому стані доставлений до маріупольської лікарні, де помер. Смертельних поранень зазнав майор Юрій Загребельний.

Залишились батьки та брат Дмитро.

Похований у місті Пологи.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 37.