Корнецький Сергій Григорович

Корнецький Сергій Григорович
Дата та місце народження: 1 червня 1980 р., м. Новодністровськ, Чернівецька область
Дата та місце смерті: 22 листопада 2015 (35 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Виноградне, Мурованокуриловецький район, Вінницька область
Звання: Солдат
Обставини смерті: Помер 22 листопада 2015 р. в Опіковому центрі м. Києва внаслідок опіків 70% тіла, отриманих під час пожежі 17 жовтня 2015 р. в польовому таборі ЗСУ в Донецькій області.

Народився 1980 року в місті Новодністровськ Чернівецької області. Батько покинув сім'ю, коли Сергію виповнився рік. Навчався у новодністровській ЗОШ № 2, здобув базову середню освіту. 1991 року сестра Ірина переїхала на постійне місце проживання до РФ, Сергій залишився у Новодністровську з мамою Валентиною Іванівною. 1996 року вступив до НВК, здобув теоретичні та практичні знання, необхідні для роботи в комунальному господарстві. Вдруге вийшовши заміж, до Вінницької області виїхала мати; Сергій працював у Новодністровську, часто матір та допомагав по господарству.

Мобілізований в серпні 2015 року, солдат 2-ї батареї, 55-та окрема артилерійська бригада.

22 листопада 2015-го помер в Опіковому центрі міста Києва внаслідок травм від опіків 70 % тіла, котрих зазнав під час пожежі в польовому таборі ЗСУ в Донецькій області — де близько 7-ї години ранку 17 жовтня від іскри загорівся намет.

24 листопада 2015 року відбулося прощання у Новодністровську, похований у селі Виноградне Мурованокуриловецького району Вінницької області, де проживає його мама.

Без Сергія лишилися мама, старша сестра Ірина, вітчим Святослав Цибуляк.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 44.