Корнелюк Павло Володимирович «Кат»

Корнелюк Павло Володимирович
Дата та місце народження: 22 травня 1988 р., м. Вінниця
Дата та місце смерті: 13 грудня 2017 (29 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Вінниця
Посада: Розвідник-кулеметник
Обставини смерті: 13 грудня 2017 р. виконуючи бойове завдання на спостережному пункті навпроти окупованого селища Крута Балка (поблизу Донецької фільтрувальної станції), близько 17.15, коли вже сутеніло, отримав вогнепальне поранення в голову. Куля ворожого снайпера зрекошетила від удару об брус і вцілила у відкрите обличчя. Довставлений до військового госпіталю в м. Авдіївка, де під час оперативного втручання о 18.50 помер.

Народився 1988 року у місті Вінниця, виростав з молодшим братом. Закінчив школу № 29, Вінницький технічний коледж — за спеціальністю «конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв», технік-конструктор. 2012 року закінчив Академію внутрішніх справ у Києві, працював дільничним у Мурованокуриловецькому райвідділку міліції; офіцер МВС. Захоплювався історією.

14 липня 2017 року уклав контракт із ЗСУ; після підготовки на полігоні у вересні поїхав на фронт. Старший солдат, розвідник-кулеметник 131-го батальйону.

13 грудня 2017-го в передвечірній час зазнав вогнепального поранення голови від кулі снайпера — зрикошетила від удару о брус — на спостережному пункті поблизу Донецької фільтрувальної станції (у напрямку окупованого селища Крута Балка). Через 2 години помер у військовому госпіталі міста Авдіївка.

16 грудня 2017 року похований на Центральному міському кладовищі Вінниці, Алея Слави.

Без Павла лишились батько, мама Світлана Борисівна, брат, дружина та донька Аніта 2015 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 2, місце 17.