Корнелюк Богдан Олександрович

Корнелюк Богдан Олександрович
Дата та місце народження: 28 вересня 1994 р., м. Нововолинськ, Волинська область
Місце поховання: м. Нововолинськ, Волинська область
Посада: Заступник командира бойової машини–навідник оператор
Обставини смерті: Загинув 11 січня 2017 р. близько 21-ї години під час обстрілу поблизу КПВВ Станиця Луганська в смт Станиця Луганська (Луганська область).

Богдан Корнелюк народився 1994 року в місті Нововолинськ. Навчався у загальноосвітній школі № 3. По закінченні 9-го класу у 2009 році вступив до Нововолинського вищого професійного училища, де здобув фах «маляр-штукатур, плиточник-лицювальник».

Восени 2013 року призваний на строкову військову службу, а в липні померла його мати, і хлопця перевели з Десни ближче до дому. Відслужив два роки у 24-й Залізній бригаді. Повернувшись додому, працював на підробітках. Батько рік відслужив на фронті, а коли повернувся, Богдан знову пішов до війська.

3 квітня 2016 року вступив на військову службу за контрактом і вирушив на фронт. Пройшов підготовку на полігоні у Старичах, потім — у Рівному, звідки 18 вересня прибув на Луганщину в смт Станиця Луганська.

Старший солдат, заступник командира бойової машини — навідник-оператор (БМП-1) 14-ї окремої механізованої бригади, в/ч А1008, м. Володимир-Волинський.

Загинув 11 січня 2017 року, близько 21-ї години, під час обстрілу поблизу КПВВ «Станиця Луганська».

Похований у Нововолинську на кладовищі біля Низкиницького монастиря.

Залишився батько Олександр Якович, який мешкає у Володимирі-Волинському.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 14.