Коренченко Олег Володимирович

Коренченко Олег Володимирович
Дата та місце народження: 17 березня 1991 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 14 червня 2014 (23 роки) Луганський аеропорт
Місце поховання: м. Дніпро
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 14 червня 2014 р. близько першої години ночі в військово-транспортному літаку Іл-76 який був збитий терористами при заході на посадку в аеропорту Луганська.

[ред. | ред. код]

Олег Коренченко народився у місті Дніпро. 2009 року закінчив загальноосвітню школу № 118. З дитинства мріяв мандрувати, навіть хотів стати моряком, навчався у Міській флотилії юних моряків і річковиків. Але зрештою обрав професію провідника і 2009 року вступив до Дніпропетровського професійного залізничного ліцею, який закінчив у 2010 році, здобувши професію «Провідник пасажирського вагона, касир квитковий». Після закінчення ліцею був працевлаштований провідником пасажирського вагону станції «Дніпропетровск-Південний» (з 2017 — «Дніпро-Лоцманська») Відокремленого структурного підрозділу «Дніпропетровське пасажирське вагонне депо» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

З 20 квітня 2011 по 17 квітня 2012 проходив строкову військову службу в батальйоні матеріально-технічного забезпечення 93-ї окремої механізованої бригади, в/ч А1302, смт Черкаське, Дніпропетровська область. Після служби повернувся на роботу вже на головну станцію «Дніпропетровськ» (з 2017 — «Дніпро-Головний»), дуже любив свою професію, за два роки після армії побачив усю Україну, їздив у рейси до Москви і Санкт-Петербургу, в Білорусь. Найбільше любив рейси в Західну Україну, обожнював Львів. Збирався 2014 року вступати до Дніпропетровського університету залізничного транспорту.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України 25 березня 2014 року мобілізований на захист Батьківщини. З весни брав участь в антитерористичній операції на Сході України, у квітні тиждень був в районі Донецька, потім біля Слов'янська.

Солдат, номер обслуги 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 1, місце 19.