Кордабньов Володимир Олександрович «Брабус»

Кордабньов Володимир Олександрович
Дата та місце народження: 10 квітня 1964 р., м. Кам'янське, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (50 років) с. Степано-Кринка, Донецька область
Звання: Майор
Посада: Начальник інженерної служби
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. від кулі снайпера під час бою в районі с. Степано-Кринка, Амвросіївський район, Донецька область.

Народився 1964 року в місті Дніпродзержинськ у родині інженерів-металургів та енергетиків. Закінчив Тюменське вище військово-інженерне командне училище імені маршала інженерних військ А. І. Прошлякова. командир роти прикордонних військ КДБ СРСР. Ветеран-«афганець». Брав участь в боях на Кавказі. Працював майстром на Дніпровському металургійному комбінаті в доменному цеху.

Доброволець; майор, начальник інженерної служби 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас».

Бійці батальйону отримали завдання встановити блокпост поблизу Мар'янівки (Старобешівський район, Донецька область), та натрапили на угруповання терористів у цьому районі. В бою 7 бійців було поранено, а майор Кордабньов загинув. У бою також брали участь бійці розвідувального батальйону з Черкаського, 3-го оп СпП, 51-ї ОМБР, «Правого сектору», було зруйновано блокпост і ДОТ супротивника, знищено машину з прибулим підкріпленням бойовиків. Всього було ліквідовано до роти терористів. Тоді ж поліг Максим Кочура.

Залишилися дружина Вікторія, доросла донька Альона і неповнолітній син Богдан.

Похований в місті Дніпродзержинськ.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 17.