Коноплев Павло Костянтинович

Коноплев Павло Костянтинович
Дата та місце народження: 15 січня 1984 р., м. Чернівці
Дата та місце смерті: 13 липня 2014 (30 років) с. Розкішне, Луганська область
Місце поховання: м. Чернівці
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 13 липня 2014 р. в районі с. Розкішне, Лутугинський район, Луганська область у бою під час операції з розблокування оточеного терористами міжнародного аеропорту Луганська. Колона військової техніки потрапила у засідку диверсійної групи на повороті з Лутугине на луганський аеропорт та була обстріляна з протитанкової зброї. Разом з Павлом загинули старший сержант О. Колотило, сержант І. Діяконюк та старший сержант А. Альошин.

Народився 1984 року в Чернівцях. Проживав в місті Чернівці. У часі війни — військовик 1-го батальйону 80-ї бригади, 2-ї гавбичної батареї.

Загинув 13 липня 2014 року в районі с. Розкішне, Лутугинський район, Луганська область у бою під час операції з розблокування оточеного терористами міжнародного аеропорту Луганська. Колона військової техніки потрапила у засідку диверсійної групи на повороті з Лутугине на луганський аеропорт та була обстріляна з протитанкової зброї. Разом з Павлом загинули старший сержант Олександр Колотило, сержант Іван Діяконюк та старший сержант Андрій Альошин.

Похований в Чернівцях.

Без Павла лишились батьки, старша сестра й дві племінниці.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 5, місце 39.